2015/2016

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 poświadczający uczestnictwo w projekcie, którego celem jest szerzenie wśród dzieci postaw prozdrowotnych, właściwych nawyków żywieniowych oraz uświadamianie znaczenia aktywności fizycznej - AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 poświadczający uczestnictwo w projekcie, którego celem jest szerzenie wśród dzieci świadomości ekologicznej, poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska oraz kształtowanie postaw proekologicznych - AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 poświadczający uczestnictwo w projekcie, którego celem jest poszerzanie wśród dzieci wiedzy na temat pór roku - AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 potwierdzający udział w akcji charytatywnej "Poduszka dla maluszka". Cel akcji: Na prezenty mikołajkowe dla dzieci ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz spełnienie marzeń najmłodszych pacjentów.

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 potwierdzający udział w projekcie, którego celem jest szerzenie wśród dzieci bezpiecznych postaw i zachowań na drodze, w domu, przedszkolu i na wakacjach.

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 potwierdzający udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków "Akademia Aquafresh". Zaświadczenie o udziale placówki w biciu Rekordu Guinnessa w kategorii: "największa liczba dzieci szczotkujących razem zęby".

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 potwierdzający udział w projekcie, którego celem jest szerzenie wiedzy wśród dzieci.

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 potwierdzający udział w projekcie, którego celem jest szerzenie świadomości ekologicznej wśród dzieci organizowanym przez wydawnictwo „Prolex”.

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 za udział w VI edycji programu „Kubusiowi przyjaciele natury”.

2012/2013

• Certyfikat dla Przedszkola nr 18 za udział w V edycji programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury.

• Certyfikat „Bezpieczne przedszkole” uzyskany dzięki uczestniczeniu w programie „Zdrowy początek”