2016/2017

1.06.2017 - DZIEŃ DZIECKA. WESOŁE GRY I ZABAWY, MALOWANIE TWARZY, KOLOROWE WARKOCZYKI, ZAWODY SPORTOWE.

2.06.2017 - WYCIECZKA DZIECI Z GRUPY "ŻABKI" NAD ZALEW, MYSŁOWICE -WESOŁA FALA.

12.06.2017 - TEATRZYK DLA DZIECI PT. "SIEDEM ŻYCZEŃ.

13.06.2017 - WYCIECZKA PRZEDSZKOLNA DO GOSPODARSTWA "POD SKŁKĄ" POŁĄCZONA Z WARSZTATAMI "SKĄD SIĘ BIERZE MLEKO", ZWIEDZANIEM MINI ZOO, ORAZ SKANSENU WSI JURAJSKIEJ.

23.06.2017 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.

- TEATRZYK „SKRZAT” Z KRAKOWA W PRZEDSTAWIENIU PT. „W CIENIU ŁOPIANOWEGO LIŚCIA”

- WYSTĘPY ARTYSTYCZNE DZIECI Z OKAZJI DNIA RODZINY

- WYCIECZKA DZIECI DO BESKIDZKIEGO CENTRUM ZABAWEK W STRYSZAWIE – grupa Żabki

- WYCIECZKA DZIECI DO ZABYTKOWEJ KOPALNI SREBRA W TARNOWSKICH GÓRACH – grupa „Skrzaty” I „Krasnalki”

- WYCIECZKA DZIECI DO MUZEUM NADWIŚLAŃSKI PARK ETNOGRAFICZNY W WYGIEŁZOWIE – grupa „Wiewiórki”

- UDZIAŁ DZIECI W AKCJI „BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE”

- SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI, KTÓRE OD WRZEŚNIA ROZPOCZNĄ EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ I ICH RODZICÓW

- UDZIAŁ DZIECI I WYSTĘP ARTYSTYCZNY NA FESTYNIE W GIMNAZJUM NR 2 W MYSŁOWICACH

- ZABAWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA, DMUCHANY ZAMEK, MALOWANIE BUZIEK, SKRĘCANIE BALONIKÓW

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE MIĘDZYNARODOWYM PT. "MAMA, TATA I JA", KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ iFCAS.

- POŻEGNANIE STARSZAKÓW, WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

- „JAŚ I MAŁGOSIA” – DZIECI Z GRUPY SKRZATY WYSTAWIŁY KRÓTKIE PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

- „O ŻABKACH W CZERWONYCH CZAPKACH” – DZIECI Z GRUPY ŻABKI WYSTAWIŁY KRÓTKIE PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

- FESTYN RODZINNY – GRY I ZABAWY PRZY MUZYCE, ZABAWĘ POPROWADZIŁ TEATR „SKRZAT” Z KRAKOWA

- RODZICE DZIECI Z GRUPY WIEWIÓRKI PRZYBYLI DO PRZEDSZKOLA NA RODZINNE SPOTKANIE Z OKAZJI "DNIA RODZINY". PODCZAS KTÓREGO DZIECI WYKONAŁY WSPANIAŁY UKŁAD ARTYSTYCZNY PT.: "PODRÓŻ PO EUROPIE".

- WYCIECZKA GRUPOWA DZIECI Z GRUPY SKRZATY I WIEWIÓRKI: BESKIDZKIE CENTRUM ZABAWKI LUDOWEJ W STRYSZAWIE.

- WYCIECZKA GRUPOWA DZIECI Z GRUPY ŻABKI Z RODZICAMI, NA JURĘ KRAKOWSKO – CZĘSTOCHOWSKĄ DO ZAMKU W MIROWIE I BOBOLICACH;

- WYCIECZKA GRUPOWA DZIECI Z GRUPY KRASNALKI WRAZ Z RODZICAMI.

- WYCIECZKA GRUPOWA DZIECI Z GRUPY BIEDRONKI.

- DWUDNIOWA WYCIECZKA DZIECI Z GRUPY "MOTYLKI" WRAZ Z RODZICAMI DO PACANOWA I BAŁTOWA.

- KOLEJNE SPOTKANIE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ PT.: "DZIEŃ OJCA". PODCZAS SPOTKANIA DZIECI SŁUCHAŁY OPOWIADANIA CZYTANEGO PRZEZ PANIĄ BIBLIOTEKARKĘ ORAZ WYKONAŁY LAURKI DLA SWOICH TATUSIÓW.

- ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE STARSZAKÓW – DZIECI, KTÓRE OD WRZEŚNIA ROZPOCZNĄ NAUKĘ W SZKOLE POŻEGNAŁY SWOICH MŁODSZYCH KOLEGÓW I KOLEŻANKI A TAKŻE WYCHOWAWCÓW I PERSONEL PRZEDSZKOLA.

- FESTYN RODZINNY ZORGANIZOWANY PRZEZ RADĘ OSIEDLA „MYSŁOWICE – WESOŁA” – WYSTĘPY PRZEDSZKOLAKÓW, KOLOROWY PRZEMARSZ Z POD PRZEDSZKOLA NA MIEJSCE FESTYNU.