2016/2017

4.04.2017 - UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE GWARY ŚLĄSKIEJ "ŚLĄSKA OJCZYZNA POLSZCZYZNA". ORGANIZATOR: MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MYSŁOWICACH.

6.04.2017 - UDZIAŁ DZIECI W TEATRZYKU PT. PROSIACZEK BRUDASEK".

6.04.2017 - WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI - GRUPA "KRASNALI"

15.04.2017 - ŚWIĄTECZNE WARSZTATY Z RODZICAMI - GRUPA "WIEWIÓREK".

- 8.04.2015r. TEATRZYK "SKRZAT" Z KRAKOWA DLA DZIECI, PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI PT. "O PLASTUSIU CO ZABŁĄDZIŁ W ZBOŻU".

- 8.04.2015r. - W PRZEDSZKOLU ODBYŁY SIĘ KONSULTACJE DLA RODZICÓW Z PRZEDSTAWICIELAMI PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W MYSŁOWICACH.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNYM "KARTKA WIELKANOCNA". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ MŁODZIEŻOWĄ RADĘ MIASTA MYSŁOWICE.

- UDZIAŁ DZIECI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "PORTRET PANI WIOSNY", KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ W LEGNICKIM POLU.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNYM "MAŁE DZIECIAKI BUDUJĄ KURCZAKI". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ MŁODZIEŻOWĄ RADĘ MIASTA MYSŁOWICE.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNYM "WIOSENNY STRÓJ PANI WIOSNY". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W SKÓRZEWIE.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNYM "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE W KALINOWICACH - ZAMOŚĆ.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNYM "OZDOBA WIELKANOCNA". KONKURS ORGANIZOWANYPRZEZ PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 59 W SOSNOWCU.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE RECYTATORSKIM W GWARZE ŚLĄSKIEJ "ŚLASKA OJCZYZNA POLSZCZYZNA". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ MIEJSKĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W MYSŁOWICACH.

- UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "WIOSNA W OBIEKTYWIE", KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 8 W ŻARACH.

- 01.04.2014R. - "ZABAWY WIOSENNO - WIELKANOCNE" - SPOTKANIE Z RODZICAMI I DZIEĆMI - WIEWIÓRKI I KRASNALKI

- 02.04.2014R. - "WIELKANOCNE INSPIRACJE" - SPOTKANIE Z RODZICAMI I DZIECMI Z GRUPY BIEDRONKI I MOTYLKI

-03.04.2014 - "W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" - PRZEDSTAWIENIE MUZYCZNE W FILII MOK W MYSŁOWICACH BRZEZINCE - WSZYSTKIE GRUPY

- KONKURS PLASTYCZNY „KARTKA WIELKANOCNA” – ZAJĘCIE II MIEJSCA PRZEZ OLIWIĘ- ORGANIZATOR: AKADEMIA PSZCZÓŁEK NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W STUDZIONCE

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ AKADEMIĘ MISIA HARIBO

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNO – TECHNICZNYM „OZDOBA WIELKANOCNA” – ORGANIZATOR: MOJE BAMBINO.

- UDZIAŁ DZIECI W II MINI OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ – ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MYSŁOWICACH.

- SPACER DO MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ NR 8 W MYSŁOWICACH; SPOTKANIE Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNO – TECHNICZNYM „EKO – ZABAWKA” – ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 5 W MYSŁOWICACH.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE RECYTATORSKIM „POEZJI DANUTY I DOROTY GELLNER” – ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 13 IM. JANUSZA KORCZAKA W MYSŁOWICACH - ZAJĘCIE II MIEJSCA PRZEZ MADZIĘ.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNO – TECHNICZNYM „KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY”.