2016/2017

11.05.2017 - TEATRZYK W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU "SKRZAT" Z KRAKOWA, "MUZYCZNE PODRÓŻE BEMOLA I WIOLINKI PO WARSZAWIE".

25.05.2017 - PRZEDSZKOLNA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY.

29.05.2017 - ZABAWY NA DMUCHANYM ZAMKU.

30.05.2017 - WYJŚCIE DO MBP W MYSŁOWICACH - FILA STARA WESOŁA, ORAZ MOK- U NA ZAJĘCIA CZYTELNICZO - PLASTYCZNE.

05.2017 - UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ KSM ARCHIDIECEZJI KATOWICKIEJ - "PIELUSZKA DLA MALUSZKA".

- TEATRZYK DLA DZIECI „SKRZAT” Z KRAKOWA, PRZEDSTAWIENIE PT. „MUZYCZNE PODRÓŻE”

- WYJAZD DZIECI DO MCK-u W MYSŁOWICACH NA PRZEDSTAWIENIE PT. „DOROTKA”

- WYSTĘPY ARTYSTYCZNE DZIECI Z OKAZJI DNIA MAMY

- SPOTKANIE DZIECI Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ Z MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W STAREJ WESOŁEJ

- UDZIAŁ DZIECI W KONCERCIE EDUKACYJNYM – AGENCJA ARTYSTYCZNA „ARTE VIVO”

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE RECYTATORSKIM "HUMOR W POEZJI DZIECIĘCEJ", KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 10 W MYSŁOWICACH

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM PT. "NAJPIĘKNIEJSZY ZAKĄTEK MOJEJ MIEJSCOWOŚCI - WIOSNA".

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM "WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ - DZIECI Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA", KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MYSŁOWICACH.

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. "MYSŁOWICE MOICH MARZEŃ", KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ URZĄD MIASTA MYSŁOWICE.

- GWAROWY KONKURS RECYTATORSKI „ŚLĄSKA OJCZYZNA POLSZCZYZNA” ZORGANIZOWANY PRZEZ MIEJSKĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W MYSŁOWICACH;

- KONKURS FOTOGRAFICZNY „NAJPIĘKNIEJSZY ZAKĄTEK MOJEJ MIEJSCOWOŚCI” ZORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W MYSŁOWICACH, WYRÓŻNIENIA;

- PRZENOŚNE PLANETARIUM „BAJKONUR” – UCZESTNICTWO W SEANSIE PT „DZIECI PANA ASTRONOMA”

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNYM „SERCE DLA MAMY” – ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 12 W MYSŁOWICACH.

- WESOŁE ZABAWY W DMUCHANYM ZAMKU Z OKAZJI DNIA DZIECKA.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MYSŁOWICE MOICH MARZEŃ”.

- WYCIECZKA NA ŚCIEŻKĘ DYDAKTYCZNĄ "LASY MURCKOWSKIE" III PRZYSTANEK - ODBYŁY SIE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE PT.: "CO MOŻESZ ZDEPTAĆ?". PODCZAS KTÓRYCH DZIECI MOGŁY OBSERWOWAĆ PRZEZ LUPY ŻYCIE NA ŁĄCE.

- SPOTKANIE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ PT.: "JAK POWSTAJE KSIĄŻKA".