2016/2017

1.03.2017 - WIZYTA CZŁONKÓW ZWIĄZKU GÓRNOŚLĄSKIEGO W STROJACH ŚLĄSKICH.ZABAWY ZWIĄZANE Z REGIONEM GÓRNOŚLĄSKIM, CZYTANIE BAJEK W GWARZE ŚLĄSKIEJ.

2.03.2017 - WIZYTA PANA POLICJANTA Z PSEM SZNUPKIEM - POGADANKA NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA.

8.03.2017 - DZIEŃ KOBIET

9.03.2017 - UDZIAŁ DZIECI W OLIMPIADZIE SPORTOWEJ. XIV OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W MYSŁOWICACH.

12.03.2017 - ZAJĘCIA MAŁEGO OGRODNIKA - GRUPA "WIEWIÓREK"

16.03.2017 - WYCIECZKA DO PIEKARNI "ZIARENKO" W ZBROSŁAWICACH, POZNANIE PRACY PIEKARZA I CUKIERNIKA. GRUPA "ŻABKI"

17.03.2017 - UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "ZAJĄCZKI, KURKI, JAJKA- OZDOBA WIELKANOCNA" ORGANIZOWANYM PRZEZ MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 94 W KATOWICACH.

20.03.2017 - UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM "PISANKI, KROSZONKI, JAJKA MALOWANE" ORGANIZOWANYM PRZEZ GIMNAZJUM NR 2 W MYSŁOWICACH.

20.03.2017 - UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM "PRZYJŚCIE WIOSNY". ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 1 W MYSŁOWICACH.

20.03.2017 - UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM "MOJA ULUBIONA BAJKA". ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 4 W MYSŁOWICACH

21.03.2017 - POWITANIE WIOSNY. SPACER DZIECI Z MARZANNĄ.

28.03.2017 - WYJŚCIE DO MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ, FILIA MYSOWICE - STARA WESOŁA. ZAJĘCIA CZYTELNICZO - PLASTYCZNE.

22.03.2017 - ZAJĘCIA MAŁEGO OGRODNIKA - GRUPA "KRASNALE"

2015/2016

- Dzieci z grupy "Wiewiórki" oraz "Biedronki" odwiedziła Pani Basia z MBP w Mysłowicach - Wesołej i Pani Ewa z filii MOK, panie zaprezentowały dzieciom wiersze i opowiadania o tematyce świątecznej.

- Teatrzyk 'Bajkowe Skarbki Śląska' wystawia dla nas przedstawienie pt.: „Opowieść o czarodziejskim ogrodzie”

- Spotkanie dzieci z przedstawicielami policji, straży miejskiej w ramach akcji "Bezpieczne miasto". Prelekcja na temat bezpieczeństwa.

- Dzieci biorą udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Najpiękniejsza kartka wielkanocna" - Wiązowna.

- Dzieci biorą udział w międzynarodowym konkursie plastycznym pt. "Kartka wielkanocna" - Rybnik.

- Dzieci biorą udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Najpiękniejsza kartka wielkanocna" - Rybna.

- Udział dzieci z grupy "Żabki" w mini olimpiadzie sportowej, organizowanej przez Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach oraz Klub Olimpijczyka i mysłowicki MOSiR.

- Pożegnanie zimy, powitanie wiosny - spacer ulicami osiedla z marzanną.

- 4.03.2015r. - TEATRZYK "SKRZAT" Z KRAKOWA DLA DZIECI PT. "ZŁOTE DUKATY"

- 20.03.2015r. UDZIAŁ DZIECI W II MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "PRACA GÓRNIKA - ENERGETYKA". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W JAWORZNIE.

- 19.03.2015r. SPOTKANIE DZIECI Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ Z MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W MYSŁOWICACH.

- 20.03.2015r. - WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH O TEMATYCE WIOSENNEJ W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W MYSŁOWICACH.

- "SZANUJEMY ŚRODOWISKO" - WYCIECZKA DYDAKTYCZNA DO POBLISKIEGO LASU.

- POŻEGNANIE ZIMY, POWITANIE WIOSNY - SPACER ULICAMI OSIEDLA Z MARZANNĄ.

- BEZPIECZNE MIASTO - SPOTKANIE W RAMACH AKCJI Z POLICJANTEM, STRAŻNICZĄ MIEJSKĄ, STRAŻAKIEM. PRELEKCJA NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA.

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM PT."PORTRET PANI WIOSNY". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PUBLICZNE PRZEDSZKOLE PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W LEGNICKIM POLU.

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT."PISANKI, KROSZONKI, JAJA MALOWANE". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM NR 2 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W MYSŁOWICACH.

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM PT."PAPIEROWY ZAWRÓT GŁOWY - PROJEKTUJEMY NAKRYCIA GŁOWY". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 409 "KRÓLESTWO MACIUSIA I" W WARSZAWIE.

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE LITERACKO - PLASTYCZNYM PT."PODWODNY ŚWIAT Z MOICH BAJEK". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PAŁAC MŁODZIEŻY IM. PROF. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO W KATOWICACH.

-DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM PT."KARTKA WIELKANOCNA". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 6 W RYBNIKU.

- DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM PT."WIOSENNA ŁĄKA". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 4 W RYBNIKU.

-DZIECI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM PT."FAMILIJNA PALMA WIELKANOCNA". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 3 W MYSŁOWICACH ORAZ STOWARZYSZENIE WSPIERANIA INICJATYW SPOŁECZNYCH "PROGRES" W MYSŁOWICACH.

- UDZIAŁ DZIECI W KONKURSIE RECYTATORSKIM O TEMATYCE WIOSENNEJ "PRZYLECIAŁY JASKÓŁECZKI RADOŚNIE KRZYCZĄCE...". KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 13 IM. JANUSZA KORCZAKA W MYSŁOWICACH.

- 07.03.2014R. UDZIAŁ W ŚLĄSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "W SŁOŃCU I W DESZCZU" - KRASNALKI

- 12.03.2014R. "ILUZJA ŚWIAT MAGII" - POKAZ DLA GRUP: KRASNALKI, ŻABKI, BIEDRONKI, WIEWIÓRKI, MOTYLKI I SKRZATY

- 12.03.2014R. WYCIECZKA DO KWIACIARNI - BIEDRONKI

- 13.03.2014R. WYCIECZKA DO OGRÓDKA PANI HALINY, POZNANIE PRACY OGRODNIKA - KRASNALKI I ŻABKI

- 15.03.2014R. UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM "MYSŁOWICE MOJE MIASTO" - KRASNALKI, SKRZATY

- 19.03.2014R. UDZIAŁ W KONKURSIE "CZTERY PORY ROKU Z NATURĄ" ORGANIZOWANYM PRZEZ URZĄD MIEJSKI W ZABRZU I MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO - KRASNALKI I SKRZATY

- 21.03.2014R. POŻEGNANIE ZIMY - POWITANIE WIOSNY, ZABAWY Z MARZANNĄ, PRZYBLIŻENIE DZIECIOM ZWYCZAJÓW ZWIĄZANYCH Z POWITANIEM WIOSNY - ŻABKI, KRASNALKI, WIEWIÓRKI, BIEDRONKI, SKRZATY, MOTYLKI

- 26.03.2014R. WYCIECZKA DO KWIACIARNI - WIEWIÓRKI

- 28.03.2014R. SPOTKANIE Z RODZICAMI I DZIEĆMI "WIELKANOCNE INSPIRACJE" - ŻABKI

- 31.03.2014R. "ZABAWY WIOSENNO-WIELKANOCNE" - SPOTKANIE Z RODZICAMI I DZIEĆMI Z GRUPY SKRZATY.