• Podziękowanie za udział w wystawie wielkanocnej zorganizowanej na rzecz sosnowieckiego Hospicjum.

• Podziękowanie za udział w XIV edycji konkursu Akademii Misia Haribo pt. "Odkryj Kosmos z Misiem Haribo".

• Podziękowanie za zaangażowanie się w akcję "Znaczki dla Misji" od Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej.

• Podziękowanie za udział w XIII edycji konkursu Akademii Misia Haribo pt. "Poznaj świat z Misiem Haribo".

• Podziękowanie za zorganizowanie zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt z mysłowickiego schroniska.

• Podziękowanie za aktywny udział i zaangażowanie w IV edycji akcji „Poduszka Dla Maluszka”. Dzięki akcji uśmiech zagościł na twarzach setek dzieci przebywających na oddziałach śląskiego centrum chorób serca w Zabrzu oraz szpitala powiatowego w Oświęcimiu.

• Podziękowanie za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Jesienny bukiet”, którego organizatorem było miejskie przedszkole nr 39 w Katowicach.

• Podziękowanie za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Święto Czarodzieja. Konkurs organizowany przez przedszkole miejskie nr 40 w Sosnowcu.

• Podziękowanie za udział w regionalnym konkursie plastycznym pt. „Czarne skarby Śląska”. Organizatorem konkursu było przedszkole nr 10 „Wesoła Dziesiąteczka” w Rybniku.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za przygotowanie dzieci do udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno – technicznym „Talizmany szczęścia” organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Mysłowicach.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie plastycznym "Kartki świąteczne z różnych stron świata” organizowanym przez Przedszkole nr 5 w Mysłowicach.

• Podziękowania Bibliotekarzy Miejskiej Biblioteki Publicznej, Filia nr 8 w Mysłowicach za współpracę i aktywne włączanie się w działalność Biblioteki dla Przedszkola nr 18 w Mysłowicach.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 w imieniu całego zespołu Hospicjum Cordis za przygotowanie przedstawienia występu dla chorych.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 w Mysłowicach za wspólne kolędowanie z pensjonariuszami Domu Opieki Społecznej w Mysłowicach.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 w imieniu Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga” za okazaną pomoc, współpracę i zaangażowanie w organizowanie przez Stowarzyszenie imprez dla pożytku publicznego.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 w Mysłowicach za życzliwość i zaangażowanie w zorganizowaniu 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za zaangażowanie i umożliwienie przedszkolakom uczestnictwa w programie plastycznym „Przygoda z Łowiczanką” w imieniu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za zaangażowanie w trakcie akcji „Kasztanobranie” organizowanym przez firmę Pharmeko – your partner.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za przygotowanie dzieci i udział w II literacko – plastycznym konkursie „Zwierzęta z moich bajek” organizowanym przez Pracownię Edukacji Czytelniczej, Regionalnej i Obywatelskiej Pałacu Młodzieży w Katowicach.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 w Mysłowicach za zorganizowanie zbiórki na rzecz Mysłowickiego Schroniska dla zwierząt.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 od Alicji Oziemek za zbiórkę nakrętek.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za udział w programie „Zakrętki.info – pomagamy nie tylko przyrodzie” – zbiórka nakrętek w celu charytatywnym.

2012/2013

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za udział w akcji „Szlachetna Paczka” – przygotowanie paczki dla rodziny

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za udział w XII edycji konkursu Akademii Misia Haribo „Segregujesz, nie marnujesz!”

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za pomoc w zorganizowaniu 21 finału WOŚP

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za udział w konkursie plastycznym „Choinka pełna cudów” organizowanym przez Przedszkole nr 20 w Mysłowicach.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 za zorganizowanie zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt z mysłowickiego schroniska.

• Podziękowanie dla Przedszkola nr 18 od Archidiecezjalnego Centrum Misyjnego za udział w akcji zbierania znaczków pocztowych na cele charytatywne.