Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

INFO DLA RODZICÓW DZIECI I PROCEDURY OD PON. 25 MAJA

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy od poniedziałku 25.05.2020 r., z dziećmi do naszego przedszkola w nowej rzeczywistości, która Nas wszystkich zaskoczyła. Uprzejmie prosimy o cierpliwość podczas przyprowadzania i odbierania dzieci. Rodzice nie będą wpuszczani na teren przedszkola- po pomiarze temperatury dziecko będzie odprowadzane do szatni i klasy przez wyznaczoną Panią. Czas przeznaczony na przyprowadzenie i odebranie dziecka może się z tego powodu nieznacznie przedłużyć. Dodatkowo, podczas oczekiwania na wejście prosimy o zachowanie odstępów oraz zabezpieczenie siebie i dziecka w środki ochrony osobistej, obowiązujące w miejscach publicznych (maseczki). Niestety w obecnej sytuacji wszyscy musimy się dostosować do nowych wytycznych sanitarnych.
Poniżej umieszczamy dla Państwa procedurę, która przybliży Państwu nową rzeczywistość przedszkolną. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nią.
WAŻNE- warunkiem przyjęcia dziecka do placówki jest oddanie podpisanych oświadczeń przez rodziców.

Prosimy przyprowadzając w poniedziałek dziecko mieć ze sobą WYDRUKOWANY I WYPEŁNIONY druk OŚWIADCZENIA dostępnego na naszej stronie internetowej. Bez czytelnie wypełnionego oświadczenie, dziecko nie będzie mogło zostać przyjęte. Apelujemy o wyrozumiałość i cierpliwość, zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest nietypowa, ale musimy się do niej dostosować.

W pierwszym dniu pobytu dziecka do przedszkola należy mieć ze sobą wypełnione oświadczenia rodziców, które stanowią załącznik nr 3 oraz 3a do załączonej procedury oraz kartę chipową. Prosimy o wcześniejsze ich przygotowanie w celu skrócenia czasu oczekiwania na wejście.
Dyrekcja Przedszkola nr 18 w Mysłowicach

Komunikat 2020-05-21, 13:51 | autor: Krystyna Magdalena Anna